Τελευταία νέα του συλλόγου μας

Τετάρτη, 9 Μαΐου 2018

Συνέχεια αγώνων, με διακρίσεις και νέα ατομικά ρεκόρ, για τον σύλλογο "Τραχίνα"

Πλούσια η δραστηριότητα των μελών του συλλόγου "Τραχίνα" και τον Απρίλιο, τόσο σε αγώνες βουνού, όσο και σε δρόμου.
Πάνω από πενήντα συμμετοχές, συνολικά, για τον ημιμαραθώνιο Βόλου, τον Ορεινό αγώνα Iti Trail αλλά και στον Παρνασσό.
Διακρίσεις αλλά και πολύ καλοί χρόνοι, ατομικά, για πολλά μέλη μας, που συμμετέχουν μαζικά, σε αγώνες ανά την Ελλάδα, ανεβάζοντας το επίπεδο , συνεχώς.
Δείτε τα αναλυτικά αποτελέσματα, των τελευταίων αγώνων, καθώς και μια μικρή συλλογή φωτογραφιών.



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ‘’ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ ‘’ 2018
24,2 Χλμ.
Τζαβαλής Αθανάσιος: 02:38:37
Καπούλας Δημήτριος: 02:46:07
Κοτρόνης Κων/νος: 02:54:35
Κανατάς Παναγιώτης: 02:56:48
Δρέλλας Λουκάς: 02:59:34
Σταμοκώστας Ιωάννης: 03:12:38
Σπανός Παναγιώτης: 03:17:39
Αργύρης Γεώργιος: 03:27:23
Ρένιος Ηλίας: 03:29:20
Βαμβάτσικος Σπυρίδων: 03:34:05
Σακελλάρης Παναγιώτης: 03:34:35
Τσαλαφούτας Άκης: 03:39:14
Τσάμης Ευάγγελος: 03:50:53
Αθανασίου Γεώργιος: 04:15:11

10,9 Χλμ.
Αντωνίου Χρήστος: 01:26:44
Κοντοβάς Ηλίας: 01:29:02
Τσέλος Δημήτριος: 01:29:40
Ζάχου Ιουλία: 01:31:34
Αντωνίου Δημήτριος: 01:32:10
Τσιάντης Ηλίας: 01:32:43
Σακελλάρης Ιωάννης: 01:38:30
Κόντος Αντώνιος: 01:41:43
Κρικζώνης Κων/νος: 01:45:42
Μούρτζος Γεώργιος: 01:49:42
Κοντοβάς Γεώργιος: 01:49:49
Κούτσικος Ιωάννης: 01:52:25
6 Χλμ.
Γιαννέλου Σωτηρία-Μαρία: 00:57:33
Φλώρου Μαρία: 00:57:44

Iti Trail Run
fun trail  6km
Σακελλάρης Ιωάννης        00:45:47
Zάχου Ιουλία                      00:45:52   1η  θέση γενικης
Τσιάντης Ηλίας                   00:46:24
Κουρτομανίτης Δημήτριος  00:57:44

semi-trail  15km
Xαντζής Αθανάσιος  1:48:26   3η θέση κατηγορίας
Στεφανής Αθανάσιος 1:57:41
Kαγκαρά Αγγελική 2:06:43  2η θέση κατηγορίας
Τσάμης Ευάγγελος 2:20:05
long trail 28km
Αθανασίου Σάκης 3:41:49

4ος Ημιμαραθώνιος Βόλου
21,1Χλμ
Κατσίκας Φάνης: 01:25:16 7η θέση γενικής 2η κατηγορίας 40-49
Τζαβαλής Αθανάσιος: 01:25:24 8η θέση γενικής 3η κατηγορίας 30-39
Τσιώτας Ηλίας: 01:29:33 18η θέση γενικής
Bελαώρα Αργυρώ: 01:51:16 2η θέση κατηγορίας 30-39
Σταμέλλος Στέφανος: 01:54:10 2η θέση κατηγορίας 60-69
Παπαρούπα Βασιλική: 02:00:59
Γιωτόπουλος Γεώργιος: 02:01:00
Κάππος Δημήτρης: 02:14:29

5Χλμ
Αφεντούλη Γιώτα: 00:26:59
Χριστοπούλου Ευαγγελία 00:32:0

Ημιμαραθωνιος Αλμωπιας 
Αφεντούλη Γιώτα 2:16:05

Plastira’s Lake Trail Race" 20 χιλ
.
Σταμέλλος Στέφανος : 2:16:42 8ος Κατηγορίας 


2ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου Λίμνης Πλαστήρα 10 _km

Αφεντούλη Γιώτα:01:02:00 1η θέση κατηγορίας


35ος Λαϊκός αγωνας ανώμαλου δρόμου Λεύκτρα Βοιωτίας


Αφεντούλη Γιώτα 0:25:08


































Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου